AROMTERAPIJAS APMĀCĪBAS

2020.gada rudenī un ziemā: 

Aromterapijas padziļinātais kurss 32 TIP

Aromterapija un psihosomatika 32TIP

Aromterapija grūtniecības laikā 8TIP

Aromterapija bērniem 8 TIP

Aromterapija sejai un ķermenim 32 TIP

 

Padziļinātais Aromtesta kurss latviešu valodā 5 dienas 

40 TIP (tālākizglītības punkti) cena 300 EUR.

NĀKOŠAIS KURSS 2021.GADA PAVASARĪ.

 

Padziļinātajā Aromatesta kursā iekļauta pamata Aromatesta metodikas apmācība un metodika, kura balstās uz ēterisko eļļu iedarbības padziļinātu izpēti, kā tās iedarbojas uz cilvēka zemapziņu, fizisko, emocionālo un garīgo līmeni, metodika, kas ļauj konstatēt traumas, kas radušās jau prenatālajā vecumā, paaugstinātu agresijas līmeni, uz cilvēka vērstas seksuālās agresijas sekas, dziļas emocionālas problēmas, neapzinātas atkarības un daudzas citas problēmas, kas cilvēkā rada neapmierinātību un disharmoniju.

Ieelpojot ēteriskās eļļas, tās pa ožas receptoriem un ožas nervu nokļūst šajā smaržu atmiņas centrā, kas sevī ietver limbisko sistēmu, hipokampu, hipofīzi, hipotalāmu, madeļveida ķermeni un citas struktūras. Dziļi mūsu smadzenēs atrodas mandeļveida ķermenis-  amigdals, kas saglabā visas sāpīgās un traumatiskās atmiņas.

Aromatests ir metode, kas ar ēterisko eļļu palīdzību ļauj noteikt klienta pašreizējo psihoemocionālo stāvokli un no neapzinātajām atmiņām izkristalizēt īstos fiziskā vai emocionālā diskomforta cēloņus. Ēteriskās eļļas darbojas kā spēcīgas bioloģiski aktīvas vielas, kas likvidē patoloģiskā stāvokļa, slimības vai disharmonijas cēloni, aktivizē cilvēkā adaptācijas spējas un uzlabo spēju pretoties stresa ietekmei. Cilvēka rīcība aromatesta laikā bieži ir neapzināta, bet vienmēr pamatota uz iepriekšējo smaržu pieredzi. Lielajā testa komplektā ir vairāk nekā 90 dažādu ēterisko eļļu, tie ir gan pierastie aromāti (skuju, garšvielu un citrusu), gan mazāk pazīstamie (piemēram, palo santo, lauru bejs, fragonija, liepa un klinšrozīte).

Padziļināto aromatesta kursu savā praksē var pielietot:

Aromaterapeiti- dziļākai un detalizētākai klientu analīzei;

Masieri, kosmētiķi- pilnvērtīgākam un niansētākam darbam ar klientu;

Psihologi, psihoterapeiti- kā papildus metodiku, darbam ar pacientu;

Sociālie darbinieki- klientu psiho-emocionālā komforta radīšanai un to padziļinātākai analīzei;

Ģimenes ārsti, homeopāti, citi ārstniecības speciālisti- pacientu psiho-emocionālo traucējumu un slimību terapijai.

Apmācības vada kosmētiķe, Holistiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas Aromterapijas sekcijas priekšsēdētaja, apmācīt tiesīga persona Inga Millere. 

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālr. 22159413 vai e-pastā sialarena@gmail.com

Mācības notiks Aromterapijas mācību un konsultāciju centrā Larēna, centra adrese - Lilaste 52B, Lilaste, Saulkrastu novads, starp mācību dienām būs iespējams pārnakšņot uz vietas.

Aromterapijas speciālists 

TIEK PIEŅEMTI PIETEIKUMI UZ AROMTERAPIJAS SPECIĀLISTA KURSIEM NO 2021.GADA JANVĀRA 

(Apmācību programma paredzēta tikai ārstniecības personām)

1.mācību gads 216 stundas, 96 prakse un 120 teorija, mācību programma tiek balstīta uz klīniskajiem pētījumiem, prakses laikā tiek apgūtas 3 masāžas metodikas, sejas un ķermeņa kopšanas programmas.

Students pēc katras nodarbību sesijas saņem aromterapijas komplektu, mācību noslēgumā viņa īpašumā ir pilns aromterapijas speciālista komplekts.

Mācības notiek 2 dienas mēnesī, grupa 10-12 cilvēki, starp mācību dienām ir iespēja palikt pa nakti labiekārtotās istabiņās.

Mācību maksa 120 eur mēnesī. 

 

2020.gada septembrī sākas apmācības 

Aromterapijas speciālists  

programmas 2.mācību gads   216 mācību stundas.

2.mācību gads 216 stundas, 48 prakse un 168 teorija, mācību programma tiek balstīta uz klīniskajiem pētījumiem, prakses laikā tiek apgūtas 2 masāžas metodikas, aromtesta programma.

 

Students pēc katras nodarbību sesijas saņem aromterapijas komplektu, mācību noslēgumā viņa īpašumā ir pilns aromterapijas speciālista komplekts.

Mācības notiek 3 dienas mēnesī, grupa 10-12 cilvēki, starp mācību dienām ir iespēja palikt pa nakti labiekārtotās istabiņās.

Mācību maksa 180 eur mēnesī. Apmācību programma paredzēta tikai ārstniecības personām.

​Abos mācību gados tiek iepazītas 160 ēteriskās eļļas un absolūti.

Iespējams mācīties arī atsevišķas nodarbības, ja ir apgūti aromterapijas pamati, iepriekš saskaņojot savu piedalīšanos, maksa par vienu nodarbību 60 eur.