MASĀŽU KURSI

Holistiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas Aromterapijas sekcija, sadarbībā ar Antroposofās medicīnas speciālistiem piedāvā

Ritmiskās ierīvēšanas metodes apmācības.

2020.gada 26.02.-01.03. 9 30-18 00

Apmācības vada Irina Šilova, Rīga.

Studentu skaits grupā -9. kursu maksa 300 eur.

Ritmiskais masieris, medicīnas māsa no 2003.gada, sertificēta Ritmiskās ierīvēšanas pasniedzēja no 2009.gada.

grupā vēl ir brīvas 4vietas.

Dr. Itas Vegman ritmiskās ierīvēšanas metode ir Antroposofās medicīnas metode ķermenim un dvēselei, tā tiek balstīta uz dziļu cilvēka būtības izzināšanu. Šī universālā metode piemērota pilnīgi visa vecuma cilvēkiem, no zīdaiņa līdz sirmgalvim. Ierīvēšanas metodei praktiski nav kontrindikāciju, tiek lietotas dabīgas, “dzīvas” eļļas, var pievienot arī ēteriskās eļļas. 

Ritms kā ierīvēšanas pamatelements, palīdz atmodināt cilvēkā pašā esošos dziednieciskos spēkus, pašatveseļošanās spējas, atgriežot patieso veselības stāvokli.

Ritmiskā ierīvēšana ir ķermenim saprotama valoda, kurā ir siltums, ritms, elpošana, drošības sajūta, atslābināšanās, dvēseles un ķermeņa harmonijas atjaunošana. Masāžas kustības sasilda cilvēku, ir ļoti delikātas un ļauj tam justies vēlamam.

Šī metode ir ļoti ieteicama pēc smagām saslimšanām, ilgstoša stresa, hroniskā noguruma gadījumā, miega traucējumiem, hiperaktīviem bērniem.

Ritmisko ierīvēšanu ieteicams apgūt tiem cilvēkiem, kuri vēlas sniegt savu mīlestību un siltumu ne tikai saviem ģimenes locekļiem, bet arī citiem tuviem un mīļiem cilvēkiem, mediķiem- savu pacientu aprūpei, kosmētiķiem, lai uzlabotu kosmētisko procedūru efektu.

Programma.

Teorija:

  • Ievads- Ritmiskā ierīvēšana kā Antroposofās terapijas metode
  • Ierīvēšanas metodes pasniegšana pieaugušajiem
  • Cilvēks kā trīsdaļīga vai četrdaļīga sistēma
  • Dziedniecisko eļļu izvēle ( Weleda, Wala)
  • Metodes nosacījumi, kritēriji un indikācijas

Prakse:

  • Vingrinājumi rokām
  • Eiritmija
  • Ritmiskās ierīvēšanas paņēmieni dažādām ķermeņa daļām, demonstrācija un praktisko iemaņu apgūšana
  • Vingrinājumi ūdenī, kas ļauj dziļāk izprast, Ritmiskās ierīvēšanas būtību.

Mācību ilgums 80 stundas, kas tiek sadalītas divos blokos, katrs 5 dienas ar pauzi starp mācībām, lai būtu pietiekošs laiks praksei ar klientiem. Kursa noslēgumā tiek izsniegts sertifikāts.

Studentu skaits grupā -12.

Pieteikšanās un sīkāka informācija par kursu Irinai Šilovai ira-shilova@mail.ru 29658929.

Ingai Millerei 22159413, sialarena@gmail.com

 

AROMKOSMETOLOĢIJAS KURSS -TEORIJA UN PRAKSE

2020. gada 8.un 9.februārī 9 00-17 00
16 tālākizglītības punkti
mācību maksa 130 EUR

grupa nokoplektēta

KURSS PAREDZĒTS SPECIĀLISTIEM AR  PRIEKŠZINĀŠANĀM AROMTERAPIJĀ
Aromapīlings- Klasifikācija- virspusējais, vidējais, dziļais, kombinētais, pīlinga iedarbības īpatnības, indikācijas, kontrindikācijas.
Sejas kopšanas procedūras- aromterapijas pielietošana pēc ādas tipiem, aromterapijas pielietošana pēc ādas problēmām ( akne, kuperoze, dermatīti, jutīga, dehidratēta, nogurusi u.c.), sejas kopšanas procedūru protokoli, ārstniecisko un kopjošo kosmētisko līdzekļu izvēle un sagatavošana.
Ķermeņa kopšanas procedūras- aromterapijas pielietošana pēc ādas tipiem, pēc ādas problēmām (dehidratēta, nogurusi, strijas u.c.), ķermeņa kopšanas procedūru protokoli, ārstniecisko un kopjošo kosmētisko līdzekļu izvēle un sagatavošana. Celulīta klasifikācija pēc smaguma pakāpes, veida. Pretcelulīta terapijas procedūras.
Topogrāfiskā diagnostika- Iekšējo orgānu projekcija uz sejas, sejas ādas problēmu koordinēšana ar iekšējo orgānu problēmām.

Apmācības vada kosmētiķe, Holistiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas Aromterapijas sekcijas priekšsēdētaja, apmācīt tiesīga persona Inga Millere. 

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālr. 22159413 vai e-pastā sialarena@gmail.com

 

AROMTERAPIJAS MASĀŽA SEJAI
7. un 8. martā 2020. no 9-17. 16 tālākizglītības punkti
Maksimālais cilvēku skaits grupā: 8;
Iepriekšējā izglītība: kosmētiķis, masieris, SPA speciālists, ārstniecības personas izglītība.
Mācību maksa: 120 EUR. 

grupa nokoplektēta

 

Apmācības vada kosmētiķe, Holistiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas Aromterapijas sekcijas priekšsēdētaja, apmācīt tiesīga persona Inga Millere. 

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālr. 22159413 vai e-pastā sialarena@gmail.com