MASĀŽU KURSI

 

VĒDERA MASĀŽA

15. un 16. oktobrī 2020. no 9-17. 16 tālākizglītības punkti
Maksimālais cilvēku skaits grupā: 8;(1brīva vieta)
Iepriekšējā izglītība: kosmētiķis, masieris, SPA speciālists, ārstniecības personas izglītība.
Mācību maksa: 120 EUR. 

masāžas apmācību programmā ietilpst ķermeņa diagnostika, aromaterapijas procedūru protokoli, celulita klasifikācija un terapijas pamatprincipi.

Vēdera masāža unikāla metode, kas tiek pielietota šādos gadījumos:

  • kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi- aizcietējumi, pastiprināta gāzu veidošanās, kairināto zarnu sindroma, disbakterioze utt;
  • ginekoloģiskās problēmas- mēnešreižu aizkavēšanās, dismenoreja, PMS, tūskas pirms mēnešreizēm;
  • figūras korekcijas programmās- pēc grūtniecības, svara samazināšanas laikā, vēdera priekšējās sienas tonusa uzlabošanai;
  • organismu attīrošo programmu laikā, lai veicinātu toksīnu un šlakvielu izvadīšanu no tā;
  • kosmetoloģisko programmu laikā- sejas ovāla korekcijai, sejas ādas krāsas uzlabošanai, kuperozes korekcijai, anti acne programmās.

Apmācības vada kosmētiķe, Holistiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas Aromterapijas sekcijas priekšsēdētaja, apmācīt tiesīga persona Inga Millere. 

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālr. 22159413 vai e-pastā sialarena@gmail.com

 

Limfodrenāžas masāža 29.,30.,31.oktobris 2020.gads 9-18
24 TIP 
masāžas cena 180 eur
Šī masāža tiek veikta, ja ir asinsvadu pataloģijas, kuperoze, teleangiektāzijas, novecošanas pazīmes, sejas ovāla korekcijai un tūskas mazināšanai. Masāžas laikā notiek pasīvas asinsrites sistēmas izmaiņas, tiek stimulēta šķidrumu plūsma audos, kas veicina vielmaiņas aktivizēšanas, toksīnu un šlakvielu izvadīšanu, infiltrātu uzsūkšanos, mainoties limfas kvalitātei, tiek stimulēta imunitāte, pastiprinās nieru filtrācijas procesi un stimulēta parasimpatiskā nervu sistēma.
Masāža ļoti ieteicama aknes terapijā.

ANTI AGE masāža 10., 11., 12. decembris 2020.9-18
24 TIP 
masāžas cena 180 eur
Masāžas pamatā ir dziļa, lokāla muskuļu sasprindzinājuma mazināšana, mikrocirkulācijas stimulēšana, kas savukārt veicina audu trofikas, oksigenācijas un detoksikācijas uzlabošanos, tas veicina to muskuļu grupu tonusa atjaunošanu, kas notur sejas ovālu, tādēļ uzreiz ir jūtams liftinga efekts. Masāžas laikā tiek strādāts ar mīmiskajām krunciņām, acu un mutes zonu un visiem ādas slāņiem, lai uzlabotu to tvirtumu.

ANTISTRESA MASĀŽA 25.,26.,27. FEBRUĀRIS 2021. 9-18
24 TIP 
masāžas cena 180 eur
Stresa sekas mūsu sejā ir redzamas tieši tāpat kā novecošanas pazīmes, jo tieši stress kopā ar UV staru iedarbību un brīvo radikāļu graujošo iedarbību ir viens no galvenajiem ādas novecošanas iemesliem.
Šī masāža palīdz aizkavēt stresa iedarbību gan uz ādas virsējiem audiem, gan muskuļiem, asinsvadiem un nervu šķiedrām. Tehnikas pamatā ir īpašas atslābinošas kustības, kuras mazina muskuļu spazmas, stimulē kolagēna šķiedru sintēzi un iedarbojas uz nervu receptoriem, tādējādi stimulējot adrenalīna antagonistu hormonus. Masāžas rezultāts- skaista un veselīga sejas āda un lieliska pašsajūta.
Šī masāža ārstē sejas asimetriju, fobijas, bezmiegu, galvassāpes, palīdz hroniskā noguruma gadījumā, kustību asimetrija un alternatīvs izpildījums, harmonizē labās un kreisās smadzeņu pusložu darbību ne tikai klientam , bet arī meistaram. Masāžas laikā mainās klienta emocionālais stāvoklis, tiek harmonizēta visu organisma sistēmu darbība.

Katras masāžas cena 180 eur, apmeklējot visas trīs tehnikas, atlaide antistresa tehnikai 60 eur.
Mācības notiks Aromterapijas mācību un konsultāciju centrā Larēna, Lilaste 52b, Lilaste, Saulkrastu novads,
starp mācību dienām ir iespēja nakšņot labiekārtotās istabiņās, iepriekš piesakot savu palikšanu.
Apmācības vada apmācīt tiesīga persona Inga Millere, pieteikšanās pa tālr. 22159413, sialarena@gmail.com