aromterapeits.lv

Aromterapija šā gada jūnijā tika reģistrēta kā medicīniskā tehnoloģija.

http://www.vmnvd.gov.lv/lv/datu-bazes/rstniecb-izmantojamo-medicnisko-tehnoloiju-datu-bze?cat=115#cat115

 

AROMTERAPIJA

Terapija ar aromātu, auga esenci, ēterisko eļļu, auga dziedniecisko spēku- ēteriskā esence ir auga izveidots sekrēts, kas izdalās dažādās auga daļās, lai nodrošinātu auga izdzīvošanu, apaugļošanos un vairošanos, šis sekrēts aizsargā augu no parazītu, mikroorganismu, sēnīšu, baktēriju uzbrukumiem, nodrošina augam atvēsināšanos, piesaista kukainīšus ar savu smaržu, lai tie apputeksnētu augus, esenci varētu arī dēvēt par auga hormonu, kas, līdzīgi kā cilvēka organismā esošie hormoni, nosaka visus augā notiekošos procesus, tādēļ arī cilvēkam šī informācija ir saprotama, asimilējama un viegli uztverama.

Par ēterisko eļļu auga esence kļūst pēc pārstrādes procesa, lielāko daļu ēterisko eļļu iegūst ar ūdens vai tvaika destilācijas metodi, jaunākā no pārstrādes metodēm ir ekstrakcija ar CO2 gāzi, to izmanto, lai pārstrādātu augus, kuros esences ir ļoti maz piemēram kafijas pupiņas, kalmes sakneņus, dilles sēklas u.c.

Pasaulē tiek ražots milzum liels apjoms ar ēteriskajām eļļām, taču tikai neliela daļa, apmēram 2 % no tām ir piemērota aromterapijai- terapijai vārda vistiešākajā nozīmē, lai dziedinātu cilvēka fizisko, emocionālo un mentālo ķermeni. Terapijā ir svarīgi auga augšanas, ievākšanas un pārstrādes apstākļi, kādā diennakts laikā, kādā auga attīstības stadijā, no kādas auga daļas tiek ievākts materiāls, cik ilgs un kādā temperatūras režīmā bijis pārstrādes process, lai visi nepieciešamie komponenti būtu ēteriskajā eļļā. Aromterapijā tieši niansēs slēpjas dziednieciskā iedarbība. Pasaulē ir ļoti maz pārstrādes vietu, kuras ievēro visus sīkumus, ēterisko eļļu ieguvē. Kad ēteriskā eļļa tiek iegūta tai jāiziet kvalitātes pārbaude, tā saucamais hromatogrāfijas tests, kuru apzīmē GC MS tests, tajā tiek noteikts cik daudz un kādi komponenti ir konkrētajā ēteriskajā eļļā, katrai eļļai šis tests ir unikāls, nav divu vienādu testu, pat vienam augam, kas novākts dažādos laikos, hromatogramma var atšķirties, eļļu sastāvs ir mainīgs, tas atkarīgs no laika apstākļiem, augsnes sastāva un daudziem citiem ārējo apstākļu parametriem, piemēram bazilika eļļā ir 129 dažādi komponenti, bet ir eļļas, kurās komponentu daudzums ir daudz lielāks, piemēram rozes eļļā pat virs 300. Tieši GC MS tests ir  ēteriskās eļļas pase, kas ir viens no kvalitātes garantiem, tas nav un nevar būt firmas noslēpums, tas ir sastāva, kādu pats augs ir izveidojis, atšifrējums, pēc kura var noteikt eļļas īpašības un iedarbības spektru.

Hromatogrāfijas pārbaudi veic tikai 100% dabīgām, autentiskām jeb kā vēl apzīmē genuine eļļām, sintētiskām un atšķaidītām ēteriskajām eļļām šādu pārbaudi neveic, jo pudelītē ir vairāki komponenti, kas veido šim augam raksturīgo aromātu un viss, tādēļ šādas eļļas aromterapijā netiek izmantotas un tās pat nedrīkst izmantot, jo tas ir lieks slogs mūsu organismam, mūsu imūnsistēmai, mūsu aknām un cilvēkam var radīt pakāpenisku intoksikāciju, alerģiskās reakcijas, sliktu dūšu, galvassāpes un citus nepatīkamus simptomus.

Ļoti svarīga ir informācija, kura tiek atspoguļota uz pudelītes etiķetes, jo plašāka tā ir, jo vairāk saņemam apliecinājumu, ka pārdevējs piedāvā profesionālu produktu, ideālā variantā vajadzētu būt eļļas nosaukumam, latīniskajam nosaukumam, auga daļai no kā tā iegūta, jo reizēm no viena auga iegūst eļļu gan no tā sēklām, gan no auga zaļās masas, norādei par hromatogrāfijas testa esamību, auga izcelsmes valstij, jo viens un tas pat augs var augt dažādos reģionos, augsnes un klimatiskie apstākļi ir atšķirīgi, tāpēc sastāvs un līdz ar to iedarbība būs citādāka, piemēram Ravintsaras (Cinnamomum camphora) koks aug Madagaskarā un arī Ķīnā, ēteriskā eļļa, kas iegūta no Ķīnas kokiem ir toksiska, bīstama, bet Madagaskarā augušo koku eļļa, lietojama droši. Vēl var būt rakstīts eļļas blīvums, gaistamība, uzliesmošanas temperatūra, eļļas hemotips-  ir augi, kuriem ir tendence mainīt savu sastāvu pat diezgan kardināli, tā veidojas tā saucamās hemotipu eļļas, tas nozīmē, ka ar vienu latīnisko nosaukumu var būt eļļas ar pilnīgi atšķirīgi sastāvu, smaržu, toksiskumu un  iedarbību, tādas aromterapijas pasaulē ir vairākas- baziliks, timiāns, izops, rozmarīns. Es neieteiktu pirkt eļļas, uz kurām nav latīniskā nosaukuma, jo bieži ir vairāku veidu augi, kuriem ir kopējs nosaukums- kumelīte, timiāns, monarde, lavanda, sandals,  eikalipts, bet latīniskais nosaukums katram savs, ja nezinām kurš tieši eikalipts vai kumelīte ir pudelītē, tad nezinām šīs eļļas iedarbību.

Lietojot ēteriskās eļļas ir jāzina cilvēka veselības stāvoklis, ikdienas paradumi, lietojamie medikamenti, uztura bagātinātāji, saslimšanas, jo aromterapijai ir gan blakusparādības, gan kontrindikācijas.

HMNA Aromterapijas sekcijas priekšsēdētāja Inga Millere 22159413

 

HMNA Aromterapijas sekcijas priekšsēdētāja vietniece Dr. Anda Zeltiņa 26521618

 

HMNA Aromterapijas sekcijas  sekretāre Liene Salmiņa 26649642

 

Aicinām ārstniecības personas iestāties asociācijā, sīkāka informācija pa tālr.22159413 Inga Millere

 

AICINĀM ĀRSTNIECĪBAS PERSONAS IESTĀTIES HMNA AROMTERAPIJAS SEKCIJĀ.

PIETEIKUMUS LŪDZU SŪTĪT UZ E PASTU sialarena@gmail.com vai zvanīt pa tālr. 22159 413.

 

 

AROMTERAPIJAS PROGRAMMAS 2020.gadā.

Cilvēka psiho emocionālā stāvokļa diagnostika ar ēteriskajām eļļām- AROMATESTS 40TIP

Aromterapijas pamata kurss 32 TIP

Aromterapijas padziļinātais kurss 32 TIP

Aromterapija sejai un ķermenim 32 TIP

2020.gada vasarā:

Aromterapijas pamata kurss 32 TIP

2020.gada rudenī un ziemā: 

Aromterapijas padziļinātais kurss 32 TIP

Aromterapija un psihosomatika 32TIP

Aromterapija grūtniecības laikā 8TIP

Aromterapija bērniem 8 TIP

Aromterapija sejai un ķermenim 32 TIP

HOLISTISKĀS MEDICĪNAS UN NATUROPĀTIJAS ASOCIĀCIJAS AROMTERAPIJAS SEKCIJA ORGANIZĒ KONFERENCI

VESELĪBAS VARAVĪKSNE.

 

Konferences mērķis – iepazīstināt  speciālistus ar dažādām holistiskās medicīnas nozarēm – Antroposofiju, Aromaterapiju, Ajūrvēdu un citām metodikām- Baha ziedu terapiju, Bioritmoloģiju, kuras iespējams pielietot, darbā ar klientiem vai pacientiem, veicot vispusīgu diagnostiku un izveidojot klientam vai pacientam terapiju gan fiziskā ķermeņa atveseļošanai, gan psiho-emocionālajam komfortam.

Konferences lekcijas: 

1. Guna Vilka un Rita Pedāne- "Ājurvēdas terapijas metodes "

2. Laura Tidriķe- "Baha ziedu terapija: "Ārstē cilvēku, nevis viņa slimību!"

3. Gorgs Celitāns- "Ikdienā pielietojamās aromaterapijas metodes pacientu aprūpē"

4. Jeļena Laizāne- "Aromtesta metodes pielietošana kosmetologa praksē"

5. Irina šilova- "Diagnostika un terapijas veidi Antroposofajā medicīnā"

Konferences lektori:

Guna Vilka- sertificēta Ajūrvēdas uztura konsultante, Ajūrvēdas medicīnas ārste.

Rita Pedāne- sertificēta Ajūrvēdas speciāliste, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste.

Laura Tidriķe- Baha ziedu terapijas praktiķe, SIA Ziedu enerģijas vadītāja, filoloģijas doktore un pedagoģijas maģistre, sistēmiskā konsultante

Igors Bičkovs-medicīnas doktors, Starptautiskā inovatīvās atveseļošanās centra speciālists, biortimoloģijas pasniedzējs.

Gorgs Celitāns- aromaterapeits, Rīgas aromterapijas skolas mācību centra Ambra vadītājs

Irina Šilova- medicīnas māsa, sertificēta masiere, ritmiskās  masāžas speciāliste, ritmiskās ierīvēšanas pasniedzēja

Baiba Bērtulsone- Valdorfpedagoģe, Antroposofiskās mākslas un amatniecības terapijas speciāliste

Gita Gaņģe- ģimenes ārste, Antroposofās medicīnas speciāliste

Jeļena Laizāne- kosmetoloģe, aromaterapeite, skaistumkopšanas salona “Ellena-l” direktore

Anda Zeltiņa- ģimenes ārste.

 

Konference notiks 2020. gada 26.aprīlī no 9 00-17 00. Semarah Hotel Lielupe Spa & Conferences, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala.

 

Dalības maksa konferencē līdz 2020.gada 01.martam 40 eur, pēc 2020.gada 01. marta 50 eur.

Lai pieteiktos konferencei, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo formu. Uzņēmuma nosaukumu un reģistrācijas numuru norādiet, ja nepieciešams rēķins ar rekvizītiem.

http://www.larena.lv/konference-veselibas-varaviksne

Dabīgās kosmētikas gatavošanas pamata kurss

 (Vienīgais Latvijā Kosmētiķu un kosmetologu asociācijā apstiprinātais šāda veida kurss)

40TIP

5 dienas 10-17

Datumi 2020 gada martā,aprīlī(20,21 marts, 2,3,4 aprīlis)

Vietu skaits 10, obligāta pieteikšanās. Vietas rezervācijas maksa 80 EUR , kura tiek iekļauta mācību maksā.

Kursus vada :Sertificēta kosmētiķe, ārstniecības persona, aromterapijas speciāliste, apmācittiesīga persona: Sarmīte Kauliņa (dabīgās kosmētikas gatavošanu apguvusi Lielbritānijā, izveidojusi savu kosmētikas līniju) 29246720.

1.Nodarbība : Dabiskā kosmētika un tās raksturojums. Kaitīgās vielas kosmētikā. Atšķirība starp dabisko un ķīmisko kosmētiku. INCI sastāva skaidrošana, izpratne par sastāvdaļām, mācamies saprast un pazīt sastāvu. Prast ieraudzīt kaitīgās un nevēlamās sastāvdaļas un zināt to nozīmi.

 Eļļas, vaski, sviesti. To raksturojums, iedarbība, un pielietošana. Kosmētika uz bišu vaska , jojobas , karnaubas , kandelila, rožu, jasmīnu, mimozas, tuberozes un citu vasku bāzes.

Kvalitatīvā un kvantitatīvā sastāva izveidošana.

Receptūras izstrādes struktūra un vadlīnijas.

Kosmētika uz vasku bāzes gatavošana praktiskā daļa:

 • Lūpu balzama, sejas balzama, roku balzama, ziedes gatavošana

Visi līdzekļi tiek gatavoti no A-Z, izejvielas un to raksturojums. Receptūras izstrāde katram produktam, daudzumu aprēķināšana, gatavošanas protokola izveide.

Gatavošanas metode, tās apraksts un gatavošanas tehnoloģijas detalizēts skaidrojums un praktiskā darbošanās.

2.Nodarbība : Gēlveida kosmētika un kosmētika uz destilātu bāzes.

 • Mitrinoši un divfāžu toniki, gēli, gēlveida maskas. Sejas serumi-vitamīnu serums, antioksidantu serums, hialurona serums, balinošs serums, atsvaidzinošs serums, nomierinošs serums.
 • Hialurona gēla gatavošana.
 • Gēlu veidojošo izejvielu raksturojums un izvēle un pielietojums.
 •  Konservanti un to pielietojums.
 • Ziedūdeņi, destilāti , to iedarbība un pielietojums sejas un ķermeņa kopšanā.
 • Aktīvās vielas ,augu ekstrakti ,augu novārījumi, augu izvilkumi kosmētikā , to pareiza izvēle un dozēšana un pielietošana.

Praktiskā daļa:

 • Receptūras izveidošana un gēla līdzekļu pagatavošana:
 • Hialurona gēls, seruma, sejas maska, celulīta gēls u.c, kosmētikas līdzekļi uz gēla pamata.
 • Kvalitatīvā un kvantitatīvā sastāva izveidošana.
 • Receptūras izstrādes struktūra un vadlīnijas.

3.Nodarbība :Abrazīvā un attīrošā kosmētika, dabīgās augļskābes:

 • Ādas struktūras analīze, anamnēze un ādas vajadzību apzināšanās.
 • Mērķtiecīga kosmētikas līdzekļa receptūras izstrāde.
 • Abrazīvā un attīrošā kosmētika , augļskābes (AHA), to izmantošana un pielietojums.
 • Abrazīvās sastāvdaļas un to raksturojums.
 • Attīrošās kosmētikas veidi un iedarbība.

Praktiskā daļa:

 • Kvalitatīvā un kvantitatīvā sastāva izveidošana.
 • Receptūras izstrādes struktūra un vadlīnijas.
 • Micellārais ūdens , receptūras izveidošana un tā pagatavošana
 • Pīlingu veidi, receptūras izveidošana  un to pagatavošana
 • Putojošā , attīrošā kosmētika, receptūras izveidošana un pagatavošana.
 • Sejas attīrošo putu pagatavošana.

4.Nodarbība : Sejas krēmi, krēmu iedalījums (mitrinošie, barojošie, liftinga, atjaunojošie, ādai ap acīm), izejvielu izvēle, receptūras izveidošana krēma pagatavošana.

 • Emulgatori to raksturojums , dozēšana  un pielietojums
 • Aktīvās sastāvdaļas, to raksturojums , dozēšana un pielietojums
 • Glicerola ekstrakti, CO2 ekstrakti,pulverveida aktīvās sastāvdaļas.
 • UV filtri un to pielietojums.
 • Krēmu gatavošanas detalizēta metode un gatavošanas protokola izveide.

Praktiskā daļa :

 • Kvalitatīvā un kvantitatīvā sastāva izveidošana.
 • Receptūras izstrādes struktūra un vadlīnijas
 • Mitrinošā vai barojošā krēma bāzes sagatavošana
 • Krēms ādai ap acīm
 • Atjaunojoša sejas krēma pagatavošana
 • Roku vai kāju krēma pagatavošana

5.Nodarbība: Sejas un ķermeņa pieniņu, krēmveida masku, fluīdu gatavošana:

 • Sejas attīrošais pieniņš, fluīds, krēmveida maska to pagatavošanas īpatnības, pareiza izejvielu izvēle un receptūras izveidošana.
 • Aktīvās sastāvdaļas, augu ekstrakti, novārījumi, konservantu pielietojums.
 • Dažādu emulgatoru pielietojums.

Praktiskais darbs:

 • Kvalitatīvā un kvantitatīvā sastāva izveidošana.
 • Receptūras izstrādes struktūra un vadlīnijas.
 • Mitrinošas vai barojošas maskas receptūras izveide un pagatavošana.
 •  Sejas attīrošā pieniņa vai  ķermeņa krēma pagatavošana.
 • Kolagēnu un elastīnu atjaunojoša fluīda pagatavošana.
 • Barjerkrēma vai ķermeņa sviesta pagatavošana.
 • Sejas procedūras izveidošana no svaigi sagatavotiem kosmētikas līdzekļiem.

Piecu nodarbību laikā varēs apgūt :

 • Pamatus dabīgās kosmētikas gatavošanā, apgūsiet receptūras izstrādes pamatprincipus, patstāvīgi varēsiet izveidot receptūru.
 • apgūtās prasmes ļaus pagatavot ap 100 veidu dabīgās kosmētikas līdzekļiem
 • praktiski sev pagatavosiet 20 kosmētikas līdzekļus , kuri paliks jūsu īpašumā un ir iekļauti cenā.
 • paplašināsiet savas zināšanas un papildināsiet savu kosmētisko procedūru  klāstu
 • spēsiet sagatavot katram klientam individuāli gatavotus ekskluzīvus  kosmētikas līdzekļus

Kursa cena 390 EUR (cena norādīta ar PVN), Kursa ilgums 5 dienas no 10-17

Pusi no cenas sastāda izejvielas, aprīkojuma un telpu  izmaksas.

Kursi notiek speciāli kosmētikas gatavošanai aprīkotā telpā. Drukātie materiāli nodrošināti. Katram dalībniekam pēc kursa beigšanas tiek nodrošināts kosmētikas gatavošanas starta komplekts par papildus samaksu.

Kursi notiek Lielvārdē, Skolas iela 10, tālr. 29246720.

Lai piedalītos kursos ,nav nepieciešamas priekšzināšanas.

 

Holistiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas Aromterapijas sekcija, sadarbībā ar Antroposofās medicīnas speciālistiem piedāvā

Ritmiskās ierīvēšanas metodes apmācības.

2020.gada 26.02.-01.03. 9 30-18 00

Apmācības vada Irina Šilova, Rīga.

maksa par semināru 300eur.

4 brīvas vietas

Ritmiskais masieris, medicīnas māsa no 2003.gada, sertificēta Ritmiskās ierīvēšanas pasniedzēja no 2009.gada.

Dr. Itas Vegman ritmiskās ierīvēšanas metode ir Antroposofās medicīnas metode ķermenim un dvēselei, tā tiek balstīta uz dziļu cilvēka būtības izzināšanu. Šī universālā metode piemērota pilnīgi visa vecuma cilvēkiem, no zīdaiņa līdz sirmgalvim. Ierīvēšanas metodei praktiski nav kontrindikāciju, tiek lietotas dabīgas, “dzīvas” eļļas, var pievienot arī ēteriskās eļļas. 

Ritms kā ierīvēšanas pamatelements, palīdz atmodināt cilvēkā pašā esošos dziednieciskos spēkus, pašatveseļošanās spējas, atgriežot patieso veselības stāvokli.

Ritmiskā ierīvēšana ir ķermenim saprotama valoda, kurā ir siltums, ritms, elpošana, drošības sajūta, atslābināšanās, dvēseles un ķermeņa harmonijas atjaunošana. Masāžas kustības sasilda cilvēku, ir ļoti delikātas un ļauj tam justies vēlamam.

Šī metode ir ļoti ieteicama pēc smagām saslimšanām, ilgstoša stresa, hroniskā noguruma gadījumā, miega traucējumiem, hiperaktīviem bērniem.

Ritmisko ierīvēšanu ieteicams apgūt tiem cilvēkiem, kuri vēlas sniegt savu mīlestību un siltumu ne tikai saviem ģimenes locekļiem, bet arī citiem tuviem un mīļiem cilvēkiem, mediķiem- savu pacientu aprūpei, kosmētiķiem, lai uzlabotu kosmētisko procedūru efektu.

Programma.

Teorija:

 • Ievads- Ritmiskā ierīvēšana kā Antroposofās terapijas metode
 • Ierīvēšanas metodes pasniegšana pieaugušajiem
 • Cilvēks kā trīsdaļīga vai četrdaļīga sistēma
 • Dziedniecisko eļļu izvēle ( Weleda, Wala)
 • Metodes nosacījumi, kritēriji un indikācijas

Prakse:

 • Vingrinājumi rokām
 • Eiritmija
 • Ritmiskās ierīvēšanas paņēmieni dažādām ķermeņa daļām, demonstrācija un praktisko iemaņu apgūšana
 • Vingrinājumi ūdenī, kas ļauj dziļāk izprast, Ritmiskās ierīvēšanas būtību.

Mācību ilgums 80 stundas, kas tiek sadalītas divos blokos, katrs 5 dienas ar pauzi starp mācībām, lai būtu pietiekošs laiks praksei ar klientiem. Kursa noslēgumā tiek izsniegts sertifikāts.

Studentu skaits grupā -9.

Pieteikšanās un sīkāka informācija par kursu Irinai Šilovai ira-shilova@mail.ru 29658929.

Ingai Millerei 22159413, sialarena@gmail.com

 

 

Aromterapijas pamata kurss teorija.

2020.gada 16.-19.aprīlis   9 00-17 00 grupa nokomplektēta

32 tālākizglītības punkti
mācību maksa 260 EUR

1.diena

Ēterisko eļļu kvalitātes noteikšanas parametri, testi ( marķējums, GCMS, proves) Ē.e.iedarbības īpatnības, iekļūšanas ceļi, veidi. Kontrindikācijas. Blīvuma notiekšanas metodes un tabulas. Fizikālās īpašības. Sīks sastāva apraksts. Hemotipu eļļas. Iegūšanas metodes un to salīdzinājums. Maisījumu pagatavošanas pamatprincipi. Iedarbība pēc auga daļas no kuras iegūta ē.e. Ziedūdeņi. Pamata eļļas. Ē.e komplimenti. Fototoksiskuma tabula

2.un 3.diena

118 ē.e sīks apraksts, iedarbība.

Pašreizējā brīža aktuālāko problēmu risinājums ar aromaterapiju

Apmācības vada kosmētiķe, Holistiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas Aromterapijas sekcijas priekšsēdētaja, apmācīt tiesīga persona Inga Millere.

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālr. 22159413 vai e-pastā sialarena@gmail.com

 

 

Padziļinātais Aromtesta kurss latviešu valodā 5 dienas 

40 TIP (tālākizglītības punkti) cena 300 EUR.

2020.gada 14.-16. un 22.-23.maijam , grupa nokomplektēta

Padziļinātajā Aromatesta kursā iekļauta pamata Aromatesta metodikas apmācība un metodika, kura balstās uz ēterisko eļļu iedarbības padziļinātu izpēti, kā tās iedarbojas uz cilvēka zemapziņu, fizisko, emocionālo un garīgo līmeni, metodika, kas ļauj konstatēt traumas, kas radušās jau prenatālajā vecumā, paaugstinātu agresijas līmeni, uz cilvēka vērstas seksuālās agresijas sekas, dziļas emocionālas problēmas, neapzinātas atkarības un daudzas citas problēmas, kas cilvēkā rada neapmierinātību un disharmoniju.

Ieelpojot ēteriskās eļļas, tās pa ožas receptoriem un ožas nervu nokļūst šajā smaržu atmiņas centrā, kas sevī ietver limbisko sistēmu, hipokampu, hipofīzi, hipotalāmu, madeļveida ķermeni un citas struktūras. Dziļi mūsu smadzenēs atrodas mandeļveida ķermenis-  amigdals, kas saglabā visas sāpīgās un traumatiskās atmiņas.

Aromatests ir metode, kas ar ēterisko eļļu palīdzību ļauj noteikt klienta pašreizējo psihoemocionālo stāvokli un no neapzinātajām atmiņām izkristalizēt īstos fiziskā vai emocionālā diskomforta cēloņus. Ēteriskās eļļas darbojas kā spēcīgas bioloģiski aktīvas vielas, kas likvidē patoloģiskā stāvokļa, slimības vai disharmonijas cēloni, aktivizē cilvēkā adaptācijas spējas un uzlabo spēju pretoties stresa ietekmei. Cilvēka rīcība aromatesta laikā bieži ir neapzināta, bet vienmēr pamatota uz iepriekšējo smaržu pieredzi. Lielajā testa komplektā ir vairāk nekā 90 dažādu ēterisko eļļu, tie ir gan pierastie aromāti (skuju, garšvielu un citrusu), gan mazāk pazīstamie (piemēram, palo santo, lauru bejs, fragonija, liepa un klinšrozīte).

Padziļināto aromatesta kursu savā praksē var pielietot:

Aromaterapeiti- dziļākai un detalizētākai klientu analīzei;

Masieri, kosmētiķi- pilnvērtīgākam un niansētākam darbam ar klientu;

Psihologi, psihoterapeiti- kā papildus metodiku, darbam ar pacientu;

Sociālie darbinieki- klientu psiho-emocionālā komforta radīšanai un to padziļinātākai analīzei;

Ģimenes ārsti, homeopāti, citi ārstniecības speciālisti- pacientu psiho-emocionālo traucējumu un slimību terapijai.

Apmācības vada kosmētiķe, Holistiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas Aromterapijas sekcijas priekšsēdētaja, apmācīt tiesīga persona Inga Millere. 

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālr. 22159413 vai e-pastā sialarena@gmail.com

Mācības notiks Aromterapijas mācību un konsultāciju centrā Larēna, centra adrese - Lilaste 52B, Lilaste, Saulkrastu novads, starp mācību dienām būs iespējams pārnakšņot uz vietas.