AROMTERAPIJA GRŪTNIECĪBAS LAIKĀ

engelis

Pavadi grūtniecības laiku patīkami un harmoniski!

Šī maigā un lolojošā ķermeņa masāža mazina spriedzi mugurā un plecu daļā, novērš roku un kāju pietūkumu, nomierina prātu, uzmundrina garu, sniedz īpašu atpūtu un relaksāciju. Hormonālās izmaiņas organismā atslābina saistaudus, lai āda varētu stiepties, tādēļ tiek stipri noslogotas ādas elastīgās šķiedras, kas var izraisīt striju veidošanos. Jaunās māmiņas tiek lutinātas ar relaksējošu masāžu, kurā tiek izmantota katrai īpaši piemeklēta eļļa. Grūtnieču masāža atšķiras no klasiskās masāžas ar īpaši saudzējošām kustībām, tās ir glāstošas un nomierinošas un ir patīkamas gan māmiņai, gan gaidāmajam mazulim.

Piedāvājam pilnīgu grūtniecības un pēcdzemdību aprūpes programmu ar ēteriskajām eļļām

masāžu pirmajā trimestrī, lai samazinātu toksikozes nepatīkamās izpausmes- sliktu dūšu, nogurumu, miegainību, nespēku, kā arī pretstresa masāžu;

masāžu otrajā trimestrī, lai veicinātu venozo asiņu atteci, kas stimulē tūsku veidošanos, lai mazinātu krampjus ikru muskuļos, lai mazinātu sāpes sānos un krustos, lai mazinātu paaugstinātā progesterona līmeņa nepatīkamos simptomus- raudulīgumu, depresiju.

masāžu trešajā trimestrī, lai mazinātu tūskas, sāpes krustos, sānos, sagatavotos dzemdībām.

masāža grūtniecības laikā ir viens no efektīvākajiem veidiem striju profilaksei, tā izveido ciešāku kontaktu bērniņam ar māmiņu, mazina bailes, satraukumu un neziņu par gaidāmajām pārmaiņām.

mūsu speciālisti piemeklēs ēteriskās eļļas masāžai, kas atbilstoši noteiktajam grūtniecības laikam, palīdzēs izvairīties no nepatīkamajām sajūtām, atrisinās problēmas, kas radušās grūtniecības laikā.

piedāvājam arī līdzekļus mājas lietošanai – pretstriju eļļu, krēmus, higiēnas līdzekļus, ziepes, šampūnus, smaržas, kas būs sagatavoti tieši Jums no augstvērtīgām, organiski audzētām izejvielām, kas nenodarīs pāri ne māmiņai, ne mazajai dvēselītei.

piedāvājam pēcdzemdību aprūpes līdzekļus- savelkošus krēmus, dziedējošas eļļas u.c.

piedāvājam arī zīdaiņu un bērnu kopšanas līdzekļus- eļļas, losjonus, dušas želejas, nomierinošas smaržas.

UZ PROCEDŪRU PIETEIKTIES PA TĀLR. 27867777 EGIJAI ZELBEREI