Jaunumi

06.11.2019, 04:32

Holistiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas Aromterapijas sekcija sadarbībā ar Antroposofās medicīnas speciālistiem organizē Ritimiskās ierīvēšanas kursus

2020.gada 26.02.-01.03. 9 30-18 00

mācību maksa 300 eur.

Apmācības vada Irina Šilova, Rīga.

Ritmiskais masieris, medicīnas māsa no 2003.gada, sertificēta Ritmiskās ierīvēšanas pasniedzēja no 2009.gada.

Dr. Itas Vegman ritmiskās ierīvēšanas metode ir Antroposofās medicīnas metode ķermenim un dvēselei, tā tiek balstīta uz dziļu cilvēka būtības izzināšanu. Šī universālā metode piemērota pilnīgi visa vecuma cilvēkiem, no zīdaiņa līdz sirmgalvim. Ierīvēšanas metodei praktiski nav kontrindikāciju, tiek lietotas dabīgas, “dzīvas” eļļas, var pievienot arī ēteriskās eļļas. 

Ritms kā ierīvēšanas pamatelements, palīdz atmodināt cilvēkā pašā esošos dziednieciskos spēkus, pašatveseļošanās spējas, atgriežot patieso veselības stāvokli.

Ritmiskā ierīvēšana ir ķermenim saprotama valoda, kurā ir siltums, ritms, elpošana, drošības sajūta, atslābināšanās, dvēseles un ķermeņa harmonijas atjaunošana. Masāžas kustības sasilda cilvēku, ir ļoti delikātas un ļauj tam justies vēlamam.

Šī metode ir ļoti ieteicama pēc smagām saslimšanām, ilgstoša stresa, hroniskā noguruma gadījumā, miega traucējumiem, hiperaktīviem bērniem.

Ritmisko ierīvēšanu ieteicams apgūt tiem cilvēkiem, kuri vēlas sniegt savu mīlestību un siltumu ne tikai saviem ģimenes locekļiem, bet arī citiem tuviem un mīļiem cilvēkiem, mediķiem- savu pacientu aprūpei, kosmētiķiem, lai uzlabotu kosmētisko procedūru efektu.

Programma.

Teorija:

Ievads- Ritmiskā ierīvēšana kā Antroposofās terapijas metode

Ierīvēšanas metodes pasniegšana pieaugušajiem

Cilvēks kā trīsdaļīga vai četrdaļīga sistēma

Dziedniecisko eļļu izvēle ( Weleda, Wala)

Metodes nosacījumi, kritēriji un indikācijas

Prakse:

Vingrinājumi rokām

Eiritmija

Ritmiskās ierīvēšanas paņēmieni dažādām ķermeņa daļām, demonstrācija un praktisko iemaņu apgūšana

Vingrinājumi ūdenī, kas ļauj dziļāk izprast, Ritmiskās ierīvēšanas būtību.

Mācību ilgums 80 stundas, kas tiek sadalītas divos blokos, katrs 5 dienas ar pauzi starp mācībām, lai būtu pietiekošs laiks praksei ar klientiem. Kursa noslēgumā tiek izsniegts sertifikāts.

Studentu skaits grupā -9.

Pieteikšanās un sīkāka informācija par kursu Irinai Šilovai ira-shilova@mail.ru  29658929

Ingai Millerei 22159413, sialarena@gmail.com

Lasīt vairāk

04.01.2019, 13:13