Jaunumi

29.03.2022, 13:46

ASTOŅU SEMINĀRU CIKLS

"ATKLĀJ SAVU DĀRGAKMENI"

Mīļās!

Katra esam unikāla un neatkārtojama, tāpat kā viss Dzīvais uz Zemes. 
Mēs, Sievietes, esam dzīvās dabas daļa, dzīvības nesējas, mums pieder brīnumaina spēja radīt caur sevi jaunu sākumu, jaunu impulsu. 
Vai mēs visas to apzināmies vai pazīstam sevi, vai zinam savas dzīles? Kas tur ir apslēpts, prom no savām un visu acīm, un gaida, kad tiks izcelts gaismā un varēs spīdēt un sniegt iedvesmu citiem un sev. Kas ir mani talanti, kādas ir manas spējas, kapēc esmu tieši tāda un ne savādāka, kāpēc apkārt man ir šādi cilvēki, kā man pieņemt sevi un apkārtējos?
Mēs abas, Sandra un Ieva, vēlamies vest jūs šajā interesantajā izziņas ceļā, ko jau vairāku gadu garumā ejam pašas, tieši šādā ceļā esam sastapušās, izdzīvojušas savas dzīves pārmaiņu spēles, kritienus un cēlienus, un brīnišķīgus jaunus sākumus un turpinājumus, tā arī esam atradušas patiesi skaistu un nobriedušu sieviešu draudzību.
Katra sieviete ir kā dārglietu šķirstiņš, kurā ir daudzi un dažādi dārgakmeņi, bet vai tos visus apzināmies un pielietojam? Celsim ārā pa vienam un skatīsimies, ko tie stāsta. Dosimies ceļā kopā ar Augu ēteriskajām esencēm un skatīsim, kāda Sieviete un kādas Dievietes daba ir mūsos.
Pirmais stāsts ir par Kalnu kristālu, par Atēnas dabu, par mūsu personības uzbūves matricu, kas ies roku rokā ar jūsu pašu personīgi veidotu ēterisko eļļu maisījumu. 

Mēs esam:
 Ieva Meliņa-aromaterapijas speciāliste, pasniedzēja un kosmētiķe

Sandra Stafecka - aromaterapijas speciāliste un sociālo zinātņu maģistre

Gaidīsim jūs 8.04. plkst. 18.00 Elijas ielā 8 “Studio Quantum”telpās. 
Dalības maksa 25€ ( ēterisko eļļu maisījums, tēja, kafija un našķi).
Lūdzam paziņot par dalību līdz 6.04. uz e-pastu : ieva.melina21@gmail.com vai 
sms ziņas formātā uz tel.nr.
+371 2 9140521 (Sandra)

Lasīt vairāk

14.03.2021, 10:52

TVAIKA PIRTS NO CIEDRA

LIELISKS VARIANTS MĀJAS PIRTIJ, IZGATAVO PĒC INDIVIDUĀLA PASŪTĪJUMA TĀLR.27421419

Lasīt vairāk