Par mums


Centra speciāliste

 Inga Vilciņa-Krūze

INDIVIDUĀLĀS KONSULTĀCIJAS, APVIENOJOT AROMTERAPIJAS, HERCU UN PEPTĪDU TERAPIJAS. PERSONĪBAS UZBŪVES MATRICAS KONSULTĀCIJAS.

Ceļu aromterapijas pasaulē sāku jau 2002.gadā, kad pie pasniedzējas Jadvigas Azānes apguvu aromterapijas pamatus, tālāk sekoja aromterapijas kursi Maskavā, Aromterapijas institūtā Iris, kur tika apgūta gan Arompsiholoģija un tās galvenā metodika-aromdiagnostika, gan aromterapijas pamata kurss.

No 2006.gada praktizēju Aromdiagnostikas metodiku, kas gadu gaitā, iegūstot pieredzi, izveidojusies par sensitīvi individualizētu cilvēka psiho-emocionālā stāvokļa testēšanas metodi ar ēterisko eļļu palīdzību. Šo gadu  laikā esmu veikusi vairāk kā 2500 testus.

Papildinot un padziļinot aromterapijas apguvi, savā praksē apvienoju Francijas, Vācijas, Anglijas, Amerikas, Austrālijas aromterapijas skolās iegūtās zināšanas.

Aromterapijas mācību un konsultāciju centrs LARĒNA izveidots 2009.gadā. Centra izveidotāja un speciāliste Inga Vilciņa - Krūze.

2009.gadā sāku vadīt aromterapijas apmācības speciālistiem, kuru pamatnodarbošanās saistīta gan ar

ārstniecības personas speciālitātēm, gan SPA, kā arī cilvēkiem, kuri vēlas savas ģimenes labsajūtā  ienest ēterisko eļļu pasauli.

Esmu izveidojusi un pasniedzu šādus kursus un apmācību programmas:

Aromterapijas pamata kurss 4 dienas

Aromtesta kurss 6 dienas

Aromakosmetoloģijas kurss 4 dienas

Padziļinātais aromterapijas kurss 4 dienas

Aromterapijas 2 gadu teorētiskās un praktiskās apmācību programmu ārstniecības personām 432 stundas.

Jaunā laikmeta aromtests 2 dienas

Transformācijas aromtests 2 dienas

Aromterapija grūtniecības laikā 1 diena

Aromterapija bērniem 1 diena.

2014.gadā apguvu Hercu terapiju ar Himalaju skanošajiem traukiem (28 dažādas tehnikas).

Pašreiz savai praksei esmu pievienojusi arī organisma atveseļošanas un pretnovecošanas konsultācijas ar peptīdu preparātiem, tinktūrām, gemopreparātiem.

vizīti lūdzu pieteikt pa tālr.22159413